Lista tras

Lista tras

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA TRASACH: Akademia Pana Kleksa, Kolejka Leśna z Leśnikiem i Kolejarzem, Gary muw aut, W poszukiwaniu żubra, Hamuluj, bo fruniem, Trasa ze Skrzyniem i Mościcką im. Első Magyar-Gácsországi Vasút, Góra szalejących dzieci! Zapraszamy :)

Wagon czerwony
Wagon 1 klasy
trasa chatkowa/stodołowa
Wagon zielony
Wagon 2 klasy
trasa namiotowa
Wagon żółty
Wagon rowerowy
trasa rowerowa

18.09
sob
19.09
nd
20.09
pon
21.09
wt
22.09
śr
23.09
czw
24.09
pt
25.09
sob
26.09
nd
27.09
pon
28.09
wt
29.09
śr
30.09
czw
1.10
pt
2.10
sob
3.10
nd
             
     
Flaga Polski z Flagą Ukrainy

WOLNE MIEJSCA! Beskidzki Trakt

Hania Nizinkiewicz i Wojtek Włoskowicz

       
                
                         
         
Flaga Polski

WOLNE MIEJSCA! Trasa ze Skrzyniem i Mościcką im. Első Magyar-Gácsországi Vasút

Kasia Mościcka i Michał Skrzyniarz

             
                
                           
           
Flaga Polski

WOLNE MIEJSCA! Kolejka Leśna z Leśnikiem i Kolejarzem

Łukasz Szyszka i Stasiek Sobociński

             
                
                           
           
Flaga Polski

WOLNE MIEJSCA! Góra szalejących dzieci

Agnieszka Płatkowska-Antas

             
                
                           
           
Flaga Polski

WOLNE MIEJSCA! Gary muw aut

Krzysiek Lisak

             
                
                           
           
Flaga Polski

WOLNE MIEJSCA! W poszukiwaniu żubra

Marta Łukaszuk i Arek Majewski

             
                
              
      
Flaga Polski

WOLNE MIEJSCA! Hamuluj bo fruniem, czyli Banda Orków 2

Adam Panasik

       
                
                          
            
Flaga Polski

WOLNE MIEJSCA! Akademia Pana Kleksa

Pan Kleks

           
                
               
       
Flaga Ukrainy

Trasa z Longinem

Longin Fiedczak

       
                
        
       
Flaga Polski

Hujsko leją, czyli wracamy rowerem!

Wojtek "Makar" Makarewicz i Marta Panasik

                
        
       
Flaga Ukrainy

Trasa Królewska ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ!!

Marek Król i Juliusz Marszałek

                
                 
 
Flaga Polski

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal!

Lila Cichy i Michał Tracz

             
                
          
  
Flaga Polski

Na tropie zaginionych Piosenek

Aga Szudarska i Maciek Siarkiewicz

       
                
            
    
Flaga Polski z Flagą Ukrainy

Jesienne Liście

Madzia Badowska i Kasia Jeziorska

       
                
             
     
Flaga Polski

Złap bakcyla

Adam Leszczyński i Kamil Sarapuk

       
                
18.09
sob
19.09
nd
20.09
pon
21.09
wt
22.09
śr
23.09
czw
24.09
pt
25.09
sob
26.09
nd
27.09
pon
28.09
wt
29.09
śr
30.09
czw
1.10
pt
2.10
sob
3.10
nd
Wagon czerwony
Wagon 1 klasy
trasa chatkowa/stodołowa
Wagon zielony
Wagon 2 klasy
trasa namiotowa
Wagon żółty
Wagon rowerowy
trasa rowerowa

Nie ma miejsca na trasach, które Cię interesowały, ale bardzo chcesz pojechać na Rajd? Masz zapotrzebowanie na inną trasę niż te zaproponowane? Napisz nam o tym! poloniny2010(at)gmail.com - w miarę możliwości, w zależności od ilości chętnych postaramy się taką dla Ciebie stworzyć!