Kontakt

Kontakt

"Siedząc wygodnie w fotelu detektyw Radek Radziej przeglądał na zmianę Magazyn Bieszczady i National Geographic Traveler. Te nowe lektury odkrył w czasie ostatniej podróży do Radziejowej, którą do tej pory wspominał z lekkim przestrachem. Sprawy ostatnich tygodni były tajemnicze. Pamięć 51 Rajdu Połoniny wywoływały zarazem uśmiech na jego twarzy jak i gorzki posmak tajemnic. Wiedział, że zawsze będzie pamiętał wydarzenia tamtych dni. Odkąd wrócił do domu głębiej zainteresował się tematyką turystyki górskiej, odwiedzał strony www.twojebieszczady.pl www.waypointpress.pl oraz czytał magazyny turystyczne na zmianę relaksując się przy muzyce Radia Eska. Cieszył się, że przeżył tak fascynującą podróż, dzięki temu odkrył swoją nową pasję do gór, co oznaczało że kupno sprzętu marki Horyzont, mapy firmy Compass oraz przewodnika „Rewasz” nie poszły na marne. Detektyw był przekonany, że jeszcze nie raz z nich skorzysta, zważywszy na jego nowe zainteresowanie wyjazdami oferowanymi przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich. Wiele na temat Koła i jego spotkań dowiedział się ze stron www.polibuda.info oraz Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Z niecierpliwością czekał na kolejny wyjazd, możliwość ponownego skosztowania pieczonych kiełbasek z Kiszeczki oraz chleba z Piekarni Staropolskiej, na samą myśl ciekła mu ślinka.

Tego wieczoru był zaproszony na spotkanie uczestników 51 Rajdu do klubu Remont. Bardzo cieszył się na możliwość spotkania z nowymi znajomymi, wymiany spostrzeżeń i wspomnień dotyczących Rajdu. Właśnie skończył się szykować, w ręku trzymał już klucze gdy z głośników komputera usłyszał znajomy dźwięk oznaczający nową wiadomość. Podenerwowany podszedł do komputera i odczytał mejla, kiedy klucze od mieszkania wypadły z jego ręki i z brzękiem upadły na podłogę..."

Chcesz stać się częścią tej historii?

Zostań naszym sponsorem lub patronem medialnym!

Skontaktuj się z nami na poloniny2010(at)gmail.com

Chcesz uczestniczyć w Rajdzie?

...ale masz pytania, wątpliwości? Nie wiesz co ze sobą zabrać? Nigdy nie byłeś/aś na Rajdzie i nie wiesz z czym to się je? Pisz do nas na poloniny2010(at)gmail.com, w temacie wiadomości wpisz "Pytanie uczestnika".

Tags: