Baner Beskid Niski 2023

  • Beskid Niski 2023

5-dniowy lub 9-dniowy wyjazd rodzinny w Beskid Niski "Czy wilk zawsze bywa zły?"

Co właściwie wilk i czerwony kapturek robili w lesie? Jak wyglądał targ, na który wybrała się mama koza z bajki o siedmiu koźlątkach? Gdzie trzy świnki budowały swoje chatki? I najważniejsze - czy wilk zawsze bywa zły? Nad tymi pytaniami zastanowimy się na rodzinnym wypadzie w Beskid Niski!

beskid niski z dziećmi widoki

Trasy przewidziane są dla rodzin z dziećmi, ale mile widziani są też inni turyści lubiący bardziej leniwy tryb chodzenia, dla których towarzystwo dzieci będzie miłym akcentem :) Jadą z nami na pewno dwulatka i półroczniak, więc pewnie trochę będziemy chodzić, a trochę leżakować na kocykach. Noclegi przewidujemy w klasycznym trybie SKPB-olskim, tj. w schronisku “Zaścianek” w Jaśliskach, więc bądźcie przygotowani na typowe warunki schroniskowe (łóżka piętrowe, wspólne łazienki). Niezmienialnym punktem planu jest udział w ześrodkowaniu Rajdu Beskid Niski, pozostałe atrakcje dostosujemy do możliwości grupy i warunków pogodowych.

beskid niski z dziećmi przyroda

Kiedy jedziemy?

Wyjazd zaczyna się w sobotę 29.04 wieczorem. Można pojechać albo na samą Majówkę (5 dni, do 3.05) albo zostać z nami do końca tygodnia (9 dni, do 7.05).

I z kim?

Głównymi organizatorami są Karol Osiak i Natalia Zwolińska-Osiak, a towarzyszą nam dwulatka i półroczniak.

Dokąd?

Bazę będziemy mieć w schronisku “Zaścianek” w Jaśliskach, ale cały Beskid Niski (a nawet Bieszczady) stoją przed nami otworem :)

Co z jedzeniem?

Przewidujemy wspólne przygotowywanie śniadań i obiadokolacji, ale jesteśmy też otwarci na odwiedziny w lokalnej gastronomii (wówczas będzie to dodatkowy koszt własny).

Ile to kosztuje?

Koszt wyjazdu dla dorosłego powinien wynieść około 500 zł na samą majówkę i około 800 zł w opcji 9-dniowej. Koszt wyjazdu dzieci będzie oczywiście odpowiednio mniejszy, zależnie od wieku. Do tego trzeba doliczyć koszty dojazdu i ubezpieczenia organizowanych we własnym zakresie.

Chcę jechać! Jak się zapisać?

BRAK MIEJSC. W sprawie zapisu na listę rezerwową piszcie na zwolinska.natalia[wilk]gmail.com :)

beskid niski z dziećmi zwierzeta

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl