Image Slider - Beskid Niski 2018

  • 54 i 55 - tymczasowy

6 lub 9 dniowa trasa namiotowa: "Inspiracja Niskich Lotów"

Zesrodkowanie 2012Z powodu bardzo niskiego zainteresowania wyjazd został odwołany.

Pojedziemy w Beskid Niski aby szukać tam natchnienia. Może będzie w krzalu lub na szczycie, może w jarze lub dolinie, może zamieni się w piosenkę lub wykon, a może zostanie kursantem SKPB lub plażowiczem który gór ma dość.

Termin: trasa 9 dniowa: wyjazd w piątek wieczorem 27.04, powrót 6.05. Trasa 6 dniowa: wyjazd w poniedziałek 30.04 wieczorem, powrót w niedzielę 6.05. 

cmentarz rotaTrasa: Iwonicz - Wisłoczek - Tokarnia - Jasiel - przłęcz Dukielska - słowacki Svidnik - Ożenna - Popowe Wierchy - Ześrodkowanie. Grupa 6-dniowa dołącza w okolicach przełęczy Dukielskiej. Przebieg trasy może ulec niewielkim korektom.

 

Charakter trasy: namiotowa

 

jaszczurAtrakcje: Klasyka Beskidu Niskiego czyli: krzal, cerkwie, cmentarze z I WŚ, czołgi i działa z bitwy o przełęcz Dukielską, jeszcze więcej krzala, wiosenne kwiatki (w krzlu). Możliwe że odwiedzimy słowacki Svidnik a tam: skansen, muzeum bitwy o przełęcz Dukielską, galerie ikon, lotnisko i może zjemy smażony ser.

 

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt: 9 dniowa: ~450zl, 6 dniowa ~340zl

Prowadzący: Bolek, Mela i Hubert

*Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie www.skpb.waw.pl

bolekmelagruzjaH

 ZAPRASZAMY!

samolot krzal