Rajd Beskid Niski - podsumowanie i podziękowania

53. Rajd Beskid Niski za nami. Przeglądam zdjęcia i wspominam, jak to było w - jeszcze nie tak odległy - długi weekend majowy. Pragnę podziękować Wam za obecność. Za wytrwałość w deszczu. Za waleczne przeciąganie liny na ześrodowaniu.  Za pomysłowe i niebanalne wykony (13-zgłoskowiec!). Za drużynowe działanie przy ognisku podczas rozgrywki w Państwa Pasma. Za śpiewanie do późnych godzin. Za atmosferę przy ognisku.

Od ponad pięćdziesięciu lat robimy ten Rajd dla Was. Wspaniale, że z nami jesteście :)

Czytaj więcej...

Majowe wyjazdy - Studencki Rajd Beskid Niski 2017

Trzy... dwa... jeden... Jazda!

 Zapraszamy WSZYSTKICH na nasz coroczny, wielki Rajd Beskid Niski! Impreza odbędzie się w długi weekend majowy. Do wyboru trasy o różnej długości: piesze, rowerowe, chatkowe, namiotowe... Pilnie śledźcie naszą stronę, bo każdego dnia może się pojawić kolejna, zachwycająca propozycja! Wszystkie trasy spotkają się na wspólnym ognisku, 2 maja w Izbach.  Beskid Niski jest piękny, dlatego będziemy po prostu Gapić się na góry!

Imprezy, które organizujemy, są non-profit. Oznacza to, że nie zarabiamy na organizowaniu naszych wyjazdów. Jesli chcesz, abyśmy mogli dalej działać, możesz podarować nam swój 1%.

Czytaj więcej...

Ześrodkowanie - jak dojechać?

V 09E8

 

Ześrodkowanie rajdu, czyli wielkie ognisko dla wszysrtkich, odbędzie się w pobliżu gospodarstwa agroturystycznego "Dom na Łąkach" Agnieszki i Anrzeja Adamkiewiczów. Zapraszamy 2. maja!