Zapisy

?Beskidzki Trakt? to rajd górski. Znaczy to ni mniej ni więcej tylko tyle, że jedzie się z plecakami w góry, żeby trochę się po nich powłóczyć. Na miejscu okazuje się , że trafiliśmy co całkiem niezwykłego, fascynującego świata. W górach, w które jeździmy nie ma dużo betonu, ani budek z coca-colą. Są za to urocze puste doliny, w których można postawić namiot, gościnni gospodarze którzy chętnie pozwalają nam spać w ich stodołach. Jest dużo ciekawych, zapomnianych cmentarzy, gdzie czuć jeszcze obecność ludzi, którzy kiedyś tam mieszkali lub walczyli.

?Beskidzki Trakt? został wymyślony sześć lat temu, przez studentów ze Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich (w skrócie: SKPB), którzy chcieli pokazać ludziom z liceów swój sposób chodzenia po górach. Od tamtej pory rajd odbywa się dwa razy do roku: w maju i październiku. Jesienią 2000 przeżyliśmy dziesiąty jubileusz, a teraz powoli zbliżamy się do dwunastego.

Tegoroczny, jesienny rajd organizują ludzie, którzy jeszcze niedawno byli w waszym wieku. Część z nas było uczestnikami ?Beskidzkiego Traktu?, tam właśnie złapaliśmy bakcyla i ... tak nam już zostało! Góry stały się ważną częścią naszego życia.

Teraz zapraszamy CIEBIE, abyś spróbował jak smakuje wędrówka po górach. Ryzykujesz tylko tyle, że jak pojedziesz raz, to nie będziesz już mógł nie jeździć!!!

Kierownictwo Rajdu

PS. Przewidujemy trasy 2- i 3-dniowe, a jeśli będą chętni to pomyślimy nad trasą 4-dniową.

 

INFORMACJE I ZAPISY:
02.10 (wt.), 09.10 (wt.), 10.10(śr.), 11.10(czw.), 16.10 (wt.) i 17.10 (śr.) o godz. 18.00
Centrum Ruchu Studenckiego (akademik ?Riwiera?) - sala A125
ul. Waryńskiego 12 (przystanek - Metro Politechnika)

KOSZT:

  1. Wpisowe w kwocie: 90 PLN jest bezzwrotne. Przeznaczane jest na zakup zbiorowych biletów PKP i rezerwację przedziałów, apteczkę, ubezpieczenie, koszty organizacyjne itp. , wpłaca się je podczas zapisów
  2. Pieniądze na zakupy żywnościowe, noclegi i przejazdy na miejscu - 15 PLN na dzień.
  3. logo Beskidzkiego Traktu

    Rajd organizowany dzięki pomocy finansowej udzielonej przez gminę Warszawa Centrum.

Tags: