5-dniowy wyjazd na Słowację "Wielka Fatra na spontanie"

 

5693076996 f5f2de4c49 z 

Peter Fenda (CC license) 

Charakter trasy:

Pieszy z plecakami, noclegi w namiotach i chatkach. Tam gdzie się da będziemy gotować na ognisku, jak się nie da to na kuchenkach gazowych. 

Termin: 

16 - 21 września 2015

zbiórka: 15 września o 20:00 na Dworcu Centralnym

powrót: nad ranem 21 września (ok 8:00) 

Dla kogo:

Dla wszystkich mających siłę i chęć do wędrówek górskich. Studentów, pracujących i licealistów. Trzeba mieć dobre buty i siłę, żeby nieść plecak.

Ekwipunek: 

Przede wszystkim dobry humor :) Oprócz tego wygodne buty, duży plecak, karimata i ciepły śpiwór.  Potrzebne będą namioty,  jeżeli masz swój  - super, daj nam o tym znać, jeżeli nie to zorganizujemy Ci miejsce. Szczegółowy spis potrzebnego sprzętu oraz jedzenia podamy osobom zapisanym.

Trasa:

Startujemy w Kremnickich Wierchach, następnie przejdziemy granią Wielkiej Fatry i zejdziemy do miasta Ruzomberok 

 5698364993 cc01a04cc8 z

 Peter Fenda (CC license) 

Koszt: 

Nie powinien przekroczyć 450 PLN + koszt ubezpieczenia (we własnym zakresie), dla studentów będzie trochę taniej, jak zostaną pieniądze to będą zwroty. 

Prowadzący: 

Agata Bechtold Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotrek Marciniak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  

Zapisy:

Przez FORMULARZ 

Zapraszamy!

Agata & Piotrek

prowadzacy slowacja

 Fot: Ola Zawadzka