32 Yapa - Łódź, 16-18 marca

YAPA - czyli Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej w Łodzi już za tydzień!
Jeśli chcesz dołączyć do tradycyjnej reprezentacji SKPB Warszawa na YAPIE, czytaj dalej :) Łódzka YAPA, która w tym roku odbędzie się w dniach 16-18 marca przeczy tezie, że ruch studnecki w tym kraju umarł. Jest po prostu świetną imprezą. I co dla studentów ważne - niedrogą!
To własnie na tym festiwalu można usłyszeć najpopularniejszych wykonawców piosenek turytycznych, zarówno tych, którzy wydają płyty teraz, jak i gwiazdy sprzed lat.

Organizatorzy zapewniają bezpłatne noclegi w warunkach turystycznych (trzeba zabrać karmiatę i śpiwór), a karnet na wszystkie koncerty (od piątku do niedzieli) kosztuje w tym roku tylko 20 zł.

Szczegółowy program YAPY już niebawem na stronie WWW.YAPA.ART.PL

SKPB Warszawa od kilku lat co roku reprezentuje w Łodzi silna grupa pod wezwaniem. Też możesz do niej dołączyć. Śpimy razem w jednej z sal, chodzimy na koncerty, jeździmy nocą rikszą po Łodzi i nie tylko ;)

Chętni, którzy chcą jechać razem z nami, mogą pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Rezerwacja karnetów we własnym zakresie (polecam, bo bywa, że ich brakuje)

Pierwsza grupa będzie jechała do Łodzi w piątek wieczorem, ale dojechać można w dowolnym terminie.


Tags: