Koncert "W górach jest wszystko co kocham..." w Łodzi

4 grudnia 2004 (sobota), godz. 18.00 Sala kinowa Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a

Wystąpią:
"Dom o Zielonych Progach", Andrzej Koczewski, "Enigma" i "U Pana Boga za piecem". Już po raz trzeci zapraszamy na koncert pt.: "W górach jest wszystko co kocham..." - edycja łódzka. Jednym słowem wydarzenie niezwykłe, pozwalające na kilka zimowych godzin przenieść się w krainie buków, świerków, połonin, hal turni... - po prostu przenieść się w góry. Ta podróż będzie możliwa dzięki muzyce właśnie w górach narodzonej. Pierwsza edycja koncertu "W górach..." w naszym mieście miła miejsce w 2002 roku ubiegłym. Całości przyświecała poezja Jerzego Harasymowicza i z pewnością już zawsze postać mistrza Jerzego będzie w tych koncertach uczestniczyć. Podobnie jak w roku ubiegłym tak i w tym będziemy
prezentować przede wszystkim twórczość ludzi chodzących po górach, tworzących teksty i muzykę do piosenek, które zabierają nas we wspomnianą już wcześniej podróż. W zeszłym roku w sali kinowej Politechniki Łódzkiej wspólnie śpiewało ponad 500 osób. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.

Łódzki koncert odbędzie się w sobotę, 4 grudnia w sali kinowo-widowiskowej Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a. Jest to miejsce, w którym odbywa się Yapa, dokładnie naprzeciwko hali sportowej, na pewno traficie. Wystąpią: "Dom o Zielonych Progach", Andrzej Koczewski, "Enigma" i "U Pana Boga za piecem". Artyści zaprezentują niemały zbiór własnych kompozycji, a także odkurzą wiele innych piosenek śpiewanych na szlakach. Granie rozpoczynamy o godz. 18.00. Warto dodać, że wykonawcy, którzy przed Wami wystąpią, mogą poszczycić się
dużymi osiągnięciami na różnorakich przeglądach piosenki turystycznej jak Yapa czy Bazuna. W trakcie koncertu do nabycia będą wszystkie płyty z cyklu "W górach jest wszystko co kocham..." - pierwsza, zawierająca utwory powstałe do słów wierszy Jerzego Harasymowicza, płyta z roku 2003, a także płyta wydana w tym roku. Muzyka będzie okraszona pokazem slajdów, oczywiście z gór.

Bilety wstępu będą do nabycia przed samym koncertem od godziny 15, w cenie 7 PLN ulgowy i 10 PLN normalny. Wejście na salę będzie możliwe od godz. 16.30.

Możliwość załatwienia darmowego noclegu (śpiwór+karimata) dzięki uprzejmości SKPB Łódź - kontakt przez Bartka Zgorzelskiego.
ZAPRASZAMY !!!
Tags: