Image Slider - chatka SKPB

  • Teo_after_remont_2023
  • teo_2023
  • 18 urodziny Teo

Wiosna 2015 w Teodorówce (Beskid Niski) - przyjedź do chaty SKPB

Studencka chata SKPB w Teodorówce zaprasza wiosną! Dom będzie otwarty od 24 kwietnia do 3 maja. Nocleg 8 zł, dzieci do lat 12 śpią bezpłatnie, a gratis dokładamy jedną z najładniejszych panoram  w Beskidzie Niskim - na Cergową i pasmo Chyrowej.  W tym terminie na gości chaty czekał będzie Łukasz Superganczyli człowiek, który przez ostatnie lata przeszedł samotnie m.in Łuk Karpat, irańskie góry Zagros i drogę z Polski do Santiago de Compostela. 

W czasie majowych wieczorów w Teodorówce planujemy dodatkowe atrakcje. Będziecie mogli m.in. obejrzeć pokaz slajdów Łukasza Supergana i  filmy o tematyce górskiej.

Pierwszego maja polecamy też koncert zespołu "Dom o Zielonych Progach"oncert zespołu "Dom o Zielonych Progach", który odbędzie się w pobliskiej Zawadce Rymanowskiej (z chaty 15 km), w gospodarstwie agroturystycznym "Farfurnia", prowadzonym przerz przewodników SKPB Warszawa. 

W czasie długiego weekendu warto wybrać się również do Krosna, gdzie poza urokliwym rynkiem i bardzo interesującym Centrum Dziedzictwa Szkła w dniach 30.04-2.05 osbędą się niezwykle widowiskowe Międzynarodowe Zawody Balonowe.

 

Więcej o chacie na www.chata.skpb.waw.pl

 

O tym, co jeszcze warto odwiedzić w okolicach Teodorówki możecie przeczytać tu >>> 

 

Możesz nam pomóc!

Podoba Ci się to, co robimy? Lubisz klimat chat studenckich? Jeśli chesz nam pomóc, możesz zostać chatkowym/chatkową, wziąć udział w pracach remontowych lub podarować nam swój 1 procent podatku, bo Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich z Warszawy, które prowadzi chatę, jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Ja przekazać 1 procent na ten cel? Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.1procent.skpb.waw.pl, spiszesz numer KRS stowarzyszenia SKPB, a w rubryce "cel szczegółowy" swojego zeznania podatkowego wpiszesz "CHATA". Za pieniądze zebrane w 2015 roku (rozliczenie 2014) chcemy zrobić nowe drzwi wejściowe do chaty i oznakować drogę dojściową do  naszego domu.

Drzwi Teo 1procent