Tropem Jesiennych Liści 2010

Nasza przygoda rozpoczęła się wieczorem 21 września na dworcu PKS w Warszawie. Autobus relacji Warszawa-Lwów parę minut po 20-tej ruszył ze stacji i pomału zaczął toczyć się na wschód. Po drodze zawinął na stację PKS Stadion, a następnie Płowiecką i Czecha powoli opuszczał Warszawę.

 

Czytaj więcej...

"Nieistotna relacja z rajdu" - 51. Rajd Połoniny

DO KIEROWNICTWA
51 RAJDU POŁONINY

Szanowni Państwo.

W dniach 18-26/09/2010, skuszona obietnicami fajnej zabawy, dobrej pogody (ducha) oraz niezapomnianych wrażeń, wzięłam czynny udział w 51. Rajdzie POŁONINY.

 

To, co przeżyłam, na długo pozostanie w pamięci i pozostawi trwały uraz psychiczny, ponieważ cała ta wyprawa nie mieści się w żadnych normach i standardach ogólnie pojętej cywilizacji, o czym uprzejmie donoszę i składam oficjalną skargę ;)

Czytaj więcej...

Oda do Modelek - relacja z Połonin 2009

Oto nasze wspomnienia z trasy "Bieszczadzkie All Inclusive" (26.09 - 04.10), trasy która to ze względu na predyspozycje i preferencje uczestników przemianowana została na "Trasę Modelek"... wspomnienia ujęte w paru wersach..;)

Czytaj więcej...

Z pamiętnika (retro)uczestniczki

28.08 - Pojawiły się już propozycje tras na tegoroczne "Połoniny"... Hm... "bieszczady w stylu retro"... To może być zabawne! Trzeba będzie przepytać rodziców i ich znajomych, jak się kiedyś chodziło po górach.Plecak z zewnętrznym stelażem powinien gdzieś być, jakąś koszulę flanelową też znajdę... Może wezmę stary śpiwór? Jest trochę ciężki, ale za to zdecydowanie retro... Menażkę mam aluminiową, więc pasuje... I koniecznie niezbędnik...
Czytaj więcej...

Strona 1 z 3