III EskapebolInO 2015 - PODSUMOWANIE

W niedzielę 31 maja 2015 r., w Lasach Chotomowskich odbyła się III edycja imprezy na orientację pod nazwą EskapebolInO. Baza imprezy mieściła się w Skierdach nad Jeziorem Trzciańskim.

Na starcie zgłosiło się 148 uczestników w 64 zespołach, które rywalizowały w 4 kategoriach (familijnej, dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych). Organizatorzy przygotowali 8 różnych etapów  o nominalnych długościach tras od 2 do 5 km.

Po zawodach można było wypocząć nad jeziorem, upiec kiełbaskę nad ogniskiem,  a także skosztować ciast domowego wypieku.

Czytaj więcej...

Eskapebolino 2015 - impreza na orientację

W niedzielę 31 maja serdecznie zapraszamy Was w podwarszawskie Lasy Chotomowskie na III edycję EskapebolInO - czyli dzienną imprezę na orientację! Do wyboru 4 różne kategorie: dla zaawansowanych (TZ), średniozaawansowanych (TU), poczatkujących (TP)  oraz trasa familijna (TF) przeznaczona dla rodziców z dziećmi. Kategorie TP, TU i TZ będą składały się z dwóch etapów, każdy po 3-5 km. Mapy, szczególnie na trasach TU i TZ będą przekształcone. Start wszystkich kategorii od godziny 10:45.

Termin zapisów minął we czwartek o północy.

Start i meta imprezy będą zlokalizowane nad jeziorem, a po imprezie przewidzieliśmy ognisko.

Czytaj więcej...