Ukraiński klasyk

Adam Miś Filip

Charakter wyjazdu: namiotowy obóz wędrowny
Miejsce: Ukraina - Czarnohora, Świdowiec, Gorgany
Termin: 13-27 lipca

Uczestnicy: studenci i pełnoletni licealiści (osoby z doświadczeniem górskim)
Liczba miejsc: 8
Planowany koszt: 450 zł
Spotkanie przedwyjazdowe: 22 czerwca (wtorek), godz. 17.00, hol Gmachu Głównego Politechniki przy tablicy organizacji turystycznych
Kontakt z przewodnikiem: tel. 665 08 85, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszam na wyprawę w najpiękniejsze okolice ukraińskich Karpat Wschodnich. Zwiedzimy Lwów - perłę w koronie Rzeczpospolitej, Czarnohorę - obrosłą legendą kolebkę polskiej turystyki, Świdowiec i jego bezkresne połoniny oraz Gorgany - dzikie i bezludne góry. Jeżeli chodziłaś(-eś) już po górach z ciężkim plecakiem, nie zraża Cię padający całymi dniami poziomy deszcz, dwumetrowa kosówka ani jedzenie przez dwa tygodnie ryżu z mielonką to możesz jechać na tą wycieczkę. Jeśli kochasz puste góry i dziką przyrodę, masz poczucie humoru, lubisz długie wieczorne ogniska, pragniesz poznać prostych lecz serdecznych ludzi, którzy lubią (naprawdę!) Polaków to musisz jechać z nami. Ukraiński "raj" turystyczny szybko się kurczy - pojawiają się zakazy i nakazy, aborygeni zaczynają czuć kasę a pseudoturyści wydeptywać rzadko używane dawniej płaje. Za rok te Góry będą wyglądały już inaczej. Carpe diem. Dołącz do nas.

Tags: