1% za 2010 rok - dziękujemy!

 

Drodzy Przyjaciele! W 2010 roku z tytułu akcji 1% na konto SKPB wpłynęło ponad 11 000 zł. Nasze Koło działało i mogło się rozwijać także dzięki Waszemu wsparciu! Serdecznie dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam swojego 1%! 


Zgodnie z naszymi założeniami otrzymane środki przeznaczyliśmy przede wszystkim na:

  1. Dofinansowanie naszych Rajdów. Już teraz zapraszamy na zbliżający się XLVII Rajd Beskid Niski, który zapowiada się bardzo ciekawie!
  2. Promocję naszych imprez, w tym Beskidzkiego Traktu i Akcji Lato (część materiałów będzie można użyć również w obecnym roku)
  3. Przygotowania do dużego remontu chaty w Teodorówce, który pełną parą ruszy na wiosnę (w planach między innymi: nowa podłoga i wymiana tragarzy).
  4. Dofinansowanie szkoleń dla naszych przewodników. Zwrot części kosztów szkolenia otrzymali: Maciek Godlewski, Wojtek Włoskowicz i Paweł Łodziński, a dofinansowanie do egzaminu państwowego otrzymali Wojtek Włoskowicz i Jacek Kaniewski. Zachęcamy przewodników do podnoszenia kwalifikacji!
  5. Zakup rakiet śnieżnych! To najbardziej spektakularny wydatek sprzętowy ostatniego roku. Zakupionych zostało 12 par rakiet, które służyły i służyć będą kursantom na zimówkach oraz wszystkim naszym przewodnikom i uczestnikom. Zainteresowanie rakietami jest ogromne i zobaczyły one tej zimy już niejeden grzbiet górski. Okazały się bardzo użyteczne także w związku z nową imprezą organizowaną przez SKPB, czyli Zimową Koroną Beskidów (szczególne podziękowania dla Marty Panasik!)
 

Jak podarować nam 1% w 2011 roku czytaj na stronie www.1procent.skpb.waw.pl


Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na Was także za rok!

Tags: